Opinie Gości

9.9 / 10

9 / 10

Bardzo fajny hotel ze sporymi pokojami, świetna restauracja i śniadania, na miejscu wędliny z własnej wędzarni. W pokoju nie brak niczego, szybki internet, do tego czysto i cicho. Duży parking oraz ogród.

Marcin

5 / 5

W hotelu organizowaliśmy roczek naszej córki i jesteśmy zachwyceni! Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo dobre jedzenie oraz przepiękny wystrój sali. Polecamy z czystym sumieniem!

Paulina

5 / 5

Pyszne jedzenie i świetna obsługa. Szybka organizacja imprez na ostatnia chwilę. Fajne miejsce na obiad lub randkę we dwoje, polecam.

Natalia

10 / 10

Pokój komfortowy. Udogodnienia: fitness i sauna. Bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie. Polecam.

Patrycja

10 / 10

Śniadanie naprawdę zaskakuje. Dużo pysznych rzeczy. Pokój czysty. Generalnie wszystko było tak jak powinno być!

Jakub

5 / 5

Hotel zasłużył zdecydowanie na dodatkową gwiazdkę ! :)) Rozmaite śniadanie ( każdy znajdzie coś dla siebie ) jak i obiady pierwsza klasa, przemiła atmosfera, bardzo przyjemni i pomocni pracownicy.

Sara

5 / 5

Hotel nowoczesny, pokoje czyste, jedzenie bardzo dobre. Obsługa świetna. Na szczególną pochwałę zasługuje Pani Aleksandra. To kobieta, której w obecnych czasach ze świecą szukać. Rzadko spotyka się tak zaangażowanych pracowników, tak pomocnych dla Klientów i znających tak dobrze serwowane menu.

Iwona

5 / 5

Miesiąc temu mieliśmy wesele w hotelu Antonio i bardzo nam się podobało. Ładna i przestronna sala. Pyszne jedzenie z dużą ilością opcji do wyboru, którego było bardzo dużo. Co chwilę ciepłe danie, nie było kiedy zgłodnieć. Pokoje hotelowe ładne i czyste, bardzo dobre śniadania. Dla gości weselnych zniżka. Generalnie wszystko nam się podobało, jednak na uznanie najbardziej zasługuje menadżer - pani Ola. Super kontakt, elastyczność, indywidualne podejście do klienta. P. Ola radziła, pomagała zamówić dodatkowe usługi, zawsze miła, uśmiechnięta i otwarta na każdą prośbę. Mieliśmy wrażenie że p. Ola urządza swoje własne wesele :) Na koniec mała uwaga - obsługa często wymieniała talerzyki, co niektórym gościom się podobało, bo było czysto, a niektórym nie, bo czasami nie zdążyli czegoś dojeść jak wyszli. Nie wszystkim się dogodzi, dlatego taka rada żeby dogadać się z obsługą i gośćmi, że np. jak się położy sztućce obok talerza to chcemy żeby go wymienić, a jak na talerzu, to nie. Jeszcze raz bardzo polecam!

Bartosz

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami oraz ofertami specjalnymi.